HAKKIMIZDA
 


1978 yılında İstanbul’da kurulmuş olan BES KAUÇUK, o yıllardan günümüze dek, ayakkabı, mobilya, döşeme, otomotiv, ahşap, deri tekstili ve sarraciye sektörlerine, GÜÇLÜ markası altında yapıştırıcı üretmektedir.

Günlük 40 ton üzeri solvent bazlı yapıştırıcı üretim kapasitesiyle, BES KAUÇUK sektörün lider firmalarından biri konumundadır.

AR-GE çalışmalarının öneminin arttığı günümüz dünya konjonktüründe, BES KAUÇUK eğitimli, dinamik ve donanımlı kadrosuyla üretim faaliyetlerini aralıksız sürdürmekte ve sürekli gelişim odaklı olarak çalışmalarına yön vermektedir.

Yurtiçi pazarda satış hedeflerini başarıyla gerçekleştiren ve Türkiye genelinde gerek ayakkabı gerekse diğer sektörlerde aranan bir marka haline gelen firmamız, 1996 yılından sonra ihracata da yönelerek, GÜÇLÜ markasını profesyonel pazarlama kadrosuyla, 3 kıtada 15 ülkede piyasanın aranan ve lider markalarından biri konumuna getirmeyi başarmıştır.


Bayilerine ve tüketicilerine kaliteli ürünün sunumunu, en iyi hizmeti ve anında çözüm üretmeyi kendine görev bilen BES KAUÇUK, bu doğrultuda hareket ederek, yurtiçinde Gaziantep, İzmir ve Konya ’da, yurtdışında ise GÜRCİSTAN Tiflis ’te Teknik hizmet ve irtibat büroları açmıştır.

Kurulduğu günden bu yana başarı çıtasını daima yükselterek günümüze kadar gelen BES KAUÇUK ’un hedefi; yasal şartları, çevresel ve iş güvenliği şartlarını ihmal etmeden, teknolojik gelişim odaklı yatırımlar yaparak, firmayı ve GÜÇLÜ markasını başarıyla bir dünya markası olarak yarınlara taşımaktır.

 

Güçlü Yapıştırıcıları
Sipariş Formu Bize Ulaşın
Ayakkabı, otomobil ve mobilya sektörlerinde kullanılmak üzere ürettiğimiz yapıştırıcılarımıza buradan da ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi online şekilde yapabilirsiniz.
+90 212 771 12 71
Copyright © 2010 GÜÇLÜ Yapıştırıcıları - Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site içerisinde yer alan tüm görsel ve metinsel dökümanlar BES Kauçuk ' a aittir. İzinsiz kopyalanamaz.